Kvepalai vyrams

CAROLINA HERRERA 212 VIP MEN EAU DE TOILETTE 200ML VAPORIZADOR Pour HommeCAROLINA HERRERACAROLINA HERRERA 212 VIP MEN EAU DE TOILETTE 200ML VAPORIZADOR Pour Homme
Originalas

Vyrams CAROLINA HERRERA 212 VIP MEN EAU DE TOILETTE 200ML VAPORIZADOR Pour Homme

reBuild.ltmpn kodas: 8411061782347
Gamintojas: CAROLINA HERRERA
Kiekis tiekėjų sandėlyje: Kiekis tiekėjų sandėlyje 5+ (S26)
Pristatymo terminas: 7—8 darbo dienų Prekė(-s) keliauja iš mūsų užsienio sandėlio, todėl pristatymas dėl tranzito gali trukti virš 3 sav.
Kaina: 75.01  
Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai Banko pavedimu
 
Atsiskaitymo būdai Naudojantis e-bankininkyste
 
Visi reBuild.lt parduodami kvepalai ir kosmetikos produktai yra 100% autentiški ir kokybiški. Prekės yra importuojamos tik iš ES šalyse esančių patikimų ir patikrintų tiekėjų. Kvepalai ir kosmetika NEIMPORTUOJAMI iš Lenkijos.
VIRŠUTINĖS NATOS
Žaliosios citrinosŽaliosios citrinos
IkraiIkrai
PipiraiPipirai
ImbierasImbieras
Kvapioji pasifloraKvapioji pasiflora
ŠIRDIES NATOS
PrieskoniaiPrieskoniai
DegtinėDegtinė
DžinasDžinas
MėtaMėta
BAZINĖS NATOS
GintarasGintaras
OdaOda
Medienos natosMedienos natos
Charakteristikos
Prekės pavadinimas 

CAROLINA HERRERA 212 VIP MEN EAU DE TOILETTE 200ML VAPORIZADOR Pour Homme 

MPN kodas 8411061782347 
For Man 
Volume 200ML 
reBuildID 4776356-46173pse

Norite gauti papildomos informacijos? Norite gauti papildomos informacijos apie „CAROLINA HERRERA 212 VIP MEN EAU DE TOILETTE 200ML VAPORIZADOR Pour Homme” (MPN: 8411061782347) ?
Rašykite arba skambinkite mums, ir mes atsakysime į jūsų klausimus per 24 valandas.Liko simbolių: 1000
Siųsti
Pirkėjų duomenys tvarkomi laikantis galiojančių LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo direktyvų. Pirkėjų duomenys tvarkomi laikantis galiojančių LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo direktyvų.
Visos kainos nurodytos su PVM
 
Kvepalų vadovėlis

Stengiamės, kad mūsų pirkėjai išsirinktų sau labiausiai tinkantį kvapą, todėl trumpai apžvelgsime kvepalų žymėjimus ir paaiškinsime ką jie reiškia.


1. Kvepalų koncentracija

Kvepalai dažniausiai gaminami iš aliejų, ištirpintų tirpiklyje (dažniausiai spirite). Kuo aliejų koncentracija yra didesnė tuo mažesnė yra alkoholio koncentracija, o kvepalų kvapas stipresnis. Kvepalų koncentracija dažniausiai žymima specialiais trumpinimais (pranc. kalba):


Kvepalų koncentracija

2. EDT arba EDP?

EDP (Eau de Parfum arba parfumuotas vanduo) — ilgiau laikosi ant odos, kadangi kvepalų sudėtyje yra mažiau alkoholio, tai pat mažiau dirgina/džiovina odą. Parfumuotas vanduo labiau tinka progoms, pasimatymams ir situacijoms kai svarbu, kad aromatas išliktų kuo ilgiau.

EDT (Eau de Toilette arba tualetinis vanduo) — dažniausiai pigesnė ir populiaresnė kvepalų versija. Kadangi kvepalų koncentracija yra mažesnė, aromatas išsilaiko trumpiau negu parfumuoto vandens atveju. Tualetinis vanduo labiausiai tinka kasdieniniam naudojimui.


3. Kvepalų natos

Kadangi visi kvepalai yra kuriami laikantis griežtų taisyklių, jų aromatas (kuris susideda iš natų) skiriamas į tris stadijas:

Viršutinės natos: pradinis kvepalų aromatas (dar vadinamas pirmuoju akordu), kuris jaučiamas iki 8-15 minučių.

Širdies natos: pagrindiniai kvapo elementai, kurie yra jaučiami iškart po to kai išsikleidė viršutinės natos. Dažniausiai jaučiami po 30 minučių po purškimosi.

Bazinės natos: išsiskleidžia vėliausiai ir „prisiderina” prie jūsų odos. Bazinės natos yra vadinamos aromato kulminacija, kadangi jos išsilieka ilgiausiai. Aromatas pradeda ryškėti po 30—40 min. ir gali būti jaučiamas net iki 24 valandų.

Tradicinė proporcija yra 30% viršutinės natos, 50% širdies ir 20% bazinės natos aromato aliejų, tačiau natų paskirstymas vis gi būna ir skirtingas — taip yra sukuriami lengvesni arba sunkesni aromatai.


 
 
1. Krepšelis → 2. Užsakymas → 3. Apmokėjimas
Krepšelis tuščias
 Pristatymas iš EU sandėlio 33.00 € (iki 30 kg). Suma: 33.00 € 
Turite klausimų dėl užsakymo? Turite klausimų dėl užsakymo? Maloniai prašome skambinti mums tel. 8 614 41221
Informacija apie atsiskaitymo būdus Informacija apie atsiskaitymo būdus