Konsultuojame: I—V 11:00—16:00   Kontaktinė informacija Kontaktai    Atsiskaitymo būdai Atsiskaitymas    Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas    Užsakymo būsenos tikrinimas Užsakymo sekimas   Užduoti klausimą Užduoti klausimą
 
 

Privatumo politika

El. parduotuvėje reBuild.lt naudojama saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) technologija, kuri tretiesiems asmenims neįskaitomu formatu perduoda Pirkėjo duomenys Pardavėjui. Taip apsaugomi Pirkėjo asmeniniai duomenys nuo praradimo, neteisėto jų panaudojimo ar kitų grėsmių. Perduodami duomenys yra šifruojami GeoTrust SSL Atidaroma naujame lange sertifikatu. Papildoma informacija apie duomenų saugumą pateikta Taisyklėse.


Valstybinės duomenų apsaugos inspekcija UAB RBLD yra registruota LR asmens duomenų valdytojų registre Atidaroma naujame lange (duomenų valdytojo kodas P4402) ir jai suteiktas asmens duomenų valdytojo statusas. Pirkėjų duomenys tvarkomi laikantis galiojančių LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (VŽ. 2003, Nr. 15-597) direktyvų.


Parduotuvės personalas nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Pirkėjo prisijungimo duomenų, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Pirkėjui gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala. Parduotuvėje saugomi jūsų prisiregistravimo duomenys neatskleidžiami jokiems tretiesiems asmenims (išskyrus duomenis būtinus pirkiniams pristatyti). Bet kuriuo metu jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti. Dėl šios paslaugos kreipkitės į mus kontaktuose nurodytu el. paštu.


Parduotuvės Pirkėjai prisijungimo prie el. bankininkystės sistemų duomenis įveda e-bankininkystės sistemos puslapiuose, todėl Pardavėjui ši informacija neprieinama.

Slapukų naudojimo politika

Slapukas (cookie) — tai nedidelė teksto dalis, siunčiama į naršyklę svetainės, kurioje lankotės. Jį naudojant svetainėje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė jums naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Be jų negalėtumėte taip efektyviai naudoti žiniatinklio. Slapukus naudojame įvairiais tikslais: kad rodytume jums prekes, fiksuotume užpildytos užklausos formos turinį, suskaičiuotume, kiek lankytojų apsilanko puslapyje, padėtume prisijungti prie asmeninės paskyros ir t.t. Jūs galite bet kuriuo metu atmesti ar priimti Parduotuvės siunčiamus slapukus aktyvuodami atitinkamą jūsų naršyklės nustatymą. Informaciją apie veiksmų seką, kurią būtina atlikti norint aktyvuoti ar išjungti slapukų priėmimą naršyklėje, galima rasti jūsų naudojamos interneto naršyklės svetainėje. Nepamirškite, kad ištrynę mūsų slapukus negalėsite naudotis kai kuriomis Parduotuvės galimybėmis.

 
Jūsų apsipirkimo saugumą garantuoja:
Secured by Comodo PositiveSSL  Saugu Pirkti patikimumo sertifikatas  eShops.lt auksinis narys
1. Krepšelis → 2. Užsakymas → 3. Apmokėjimas
Krepšelis tuščias
 Pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas (iki 30 kg). Suma: 0.00 € 
Turite klausimų dėl užsakymo? Turite klausimų dėl užsakymo? Maloniai prašome skambinti mums tel. 8 674 90770
Informacija apie atsiskaitymo būdus Informacija apie atsiskaitymo būdus