Konsultuojame: I—V 11:00—16:00   Kontaktinė informacija Kontaktai    Atsiskaitymo būdai Atsiskaitymas    Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas    Užsakymo būsenos tikrinimas Užsakymo sekimas   Užduoti klausimą Užduoti klausimą

Kremai ir serumai

Kerastase "Elixir Ultime All Hair Types" 125ml
-40%
KERASTASEKerastase "Elixir Ultime All Hair Types" 125ml
Originalas

AkcijosAkcija Kerastase "Elixir Ultime All Hair Types" 125ml + dovanėlė dovanėlė

Elixir Ultime - pirmoji universali plaukų priežiūros priemonė sukurta keturių aliejų pagrindu, tinkanti visų tipų plaukams. Su keliais Elixir Ulltime lašais plaukai virsta šilkiniais ir žvilgantys. - Oleo-Complexe technologija - stiprus derinys minkštinamųjų ir maitinamųjų medžiagų. - Pracaxi medžio aliejus,kiles iš Amazonės regiono pasižymi turtingomis kondicionavimo savybėmis. - Argano aliejus dažniausiai randamas tik Maroke, vienas rečiausių aliejų garsejantis savo maitinančiomis savybėmis. - Kukurūzų sėklų aliejus iš Centrinės Amerikos, pirmasis aliejus panaudotas Kerastase plaukų kaukėse. - Kamelijos žiedų aliejus, prabangus ir kvepiantis aliejus iš Vidurio ir Rytų Azijos. Naudojimas Tai kasdienio naudojimo priemonė, skirta naudoti tiek prieš plovimą, tiek po plovimo, ar prieš plaukų džiovinimą. Naudojama tiek drėgnam, tiek sausam plaukui. Prieš trenkant plaukus, ištepti juos 1-2 dozėm aliejaus, jei plaukai labai sausi - palikite priemonę nakčiai.
reBuild.ltmpn kodas: 3474630346826/
Gamintojas: KERASTASE
Kiekis tiekėjų sandėlyje: Kiekis tiekėjų sandėlyje Paskubėkite, liko tik 1 (S20)
Pristatymo terminas: 1—3 darbo dienų
Kaina: 
40.55 24.33  
Atsiskaitymo būdai
Atsiskaitymo būdai Banko pavedimu
 
Atsiskaitymo būdai Naudojantis e-bankininkyste
 
Atsiskaitymo būdai Grynaisiais pristatymo metu
Visi reBuild.lt parduodami kvepalai ir kosmetikos produktai yra 100% autentiški ir kokybiški. Prekės yra importuojamos tik iš ES šalyse esančių patikimų ir patikrintų tiekėjų. Kvepalai ir kosmetika NEIMPORTUOJAMI iš Lenkijos.
Charakteristikos
Prekės pavadinimas 

Kerastase "Elixir Ultime All Hair Types" 125ml 

MPN kodas 3474630346826/ 
Description Elixir Ultime - pirmoji universali plaukų priežiūros priemonė sukurta keturių aliejų pagrindu, tinkanti visų tipų plaukams. Su keliais Elixir Ulltime lašais plaukai virsta šilkiniais ir žvilgantys. - Oleo-Complexe technologija - stiprus derinys minkštinamųjų ir maitinamųjų medžiagų. - Pracaxi medžio aliejus,kiles iš Amazonės regiono pasižymi turtingomis kondicionavimo savybėmis. - Argano aliejus dažniausiai randamas tik Maroke, vienas rečiausių aliejų garsejantis savo maitinančiomis savybėmis. - Kukurūzų sėklų aliejus iš Centrinės Amerikos, pirmasis aliejus panaudotas Kerastase plaukų kaukėse. - Kamelijos žiedų aliejus, prabangus ir kvepiantis aliejus iš Vidurio ir Rytų Azijos. Naudojimas Tai kasdienio naudojimo priemonė, skirta naudoti tiek prieš plovimą, tiek po plovimo, ar prieš plaukų džiovinimą. Naudojama tiek drėgnam, tiek sausam plaukui. Prieš trenkant plaukus, ištepti juos 1-2 dozėm aliejaus, jei plaukai labai sausi - palikite priemonę nakčiai. 
reBuildID 5051495-1705

Norite gauti papildomos informacijos? Norite gauti papildomos informacijos apie „Kerastase "Elixir Ultime All Hair Types" 125ml” (MPN: 3474630346826/) ?
Rašykite arba skambinkite mums, ir mes atsakysime į jūsų klausimus per 24 valandas.Liko simbolių: 1000
Siųsti
Pirkėjų duomenys tvarkomi laikantis galiojančių LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo direktyvų. Pirkėjų duomenys tvarkomi laikantis galiojančių LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo direktyvų.
Visos kainos nurodytos su PVM
 
Kvepalų vadovėlis

Stengiamės, kad mūsų pirkėjai išsirinktų sau labiausiai tinkantį kvapą, todėl trumpai apžvelgsime kvepalų žymėjimus ir paaiškinsime ką jie reiškia.


1. Kvepalų koncentracija

Kvepalai dažniausiai gaminami iš aliejų, ištirpintų tirpiklyje (dažniausiai spirite). Kuo aliejų koncentracija yra didesnė tuo mažesnė yra alkoholio koncentracija, o kvepalų kvapas stipresnis. Kvepalų koncentracija dažniausiai žymima specialiais trumpinimais (pranc. kalba):


Kvepalų koncentracija

2. EDT arba EDP?

EDP (Eau de Parfum arba parfumuotas vanduo) — ilgiau laikosi ant odos, kadangi kvepalų sudėtyje yra mažiau alkoholio, tai pat mažiau dirgina/džiovina odą. Parfumuotas vanduo labiau tinka progoms, pasimatymams ir situacijoms kai svarbu, kad aromatas išliktų kuo ilgiau.

EDT (Eau de Toilette arba tualetinis vanduo) — dažniausiai pigesnė ir populiaresnė kvepalų versija. Kadangi kvepalų koncentracija yra mažesnė, aromatas išsilaiko trumpiau negu parfumuoto vandens atveju. Tualetinis vanduo labiausiai tinka kasdieniniam naudojimui.


3. Kvepalų natos

Kadangi visi kvepalai yra kuriami laikantis griežtų taisyklių, jų aromatas (kuris susideda iš natų) skiriamas į tris stadijas:

Viršutinės natos: pradinis kvepalų aromatas (dar vadinamas pirmuoju akordu), kuris jaučiamas iki 8-15 minučių.

Širdies natos: pagrindiniai kvapo elementai, kurie yra jaučiami iškart po to kai išsikleidė viršutinės natos. Dažniausiai jaučiami po 30 minučių po purškimosi.

Bazinės natos: išsiskleidžia vėliausiai ir „prisiderina” prie jūsų odos. Bazinės natos yra vadinamos aromato kulminacija, kadangi jos išsilieka ilgiausiai. Aromatas pradeda ryškėti po 30—40 min. ir gali būti jaučiamas net iki 24 valandų.

Tradicinė proporcija yra 30% viršutinės natos, 50% širdies ir 20% bazinės natos aromato aliejų, tačiau natų paskirstymas vis gi būna ir skirtingas — taip yra sukuriami lengvesni arba sunkesni aromatai.


 
 
Jūsų apsipirkimo saugumą garantuoja:
Secured by Comodo PositiveSSL  Saugu Pirkti patikimumo sertifikatas  eShops.lt auksinis narys
1. Krepšelis → 2. Užsakymas → 3. Apmokėjimas
Krepšelis tuščias
 Pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas (iki 30 kg). Suma: 0.00 € 
Turite klausimų dėl užsakymo? Turite klausimų dėl užsakymo? Maloniai prašome skambinti mums tel. 8 674 90770
Informacija apie atsiskaitymo būdus Informacija apie atsiskaitymo būdus